Oglas

French Open - Day 8
Foto: EPA-EFE/MOHAMMED BADRA
Foto: EPA-EFE/MOHAMMED BADRA

Šteta, Olga ostala bez finala Hamburga posle dva i po sata borbe

09. avg. 2024. 20:46

Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u finale turnira u Hamburgu u petak popodne.

Oglas

Danilovićeva je poražena od Ane Bondar iz Mađarske sa 2:1 u setovima (6:1, 3:6, 6:4), kada je delovalo da je Olga na dobrom putu ka preokretu.

Ostaje žal zbog dva i po sata žestoke borbe tokom koje je Mađarica prva napala i zapretila.

Već u prvom gemu je imala dve brejk lopte, a prvi brejk je napravila u trećem.

Olga je propustila jednu šansu odmah u narednom i kada je nije iskoristila, Bondar je duplim brejkom završila posao u prvom setu.

Tokom drugog je Olga bolje servirala i realizovala poene na prvi servis, a u razmeni brejkova, imala je dva više.

Prvim je povela sa 2:1, pa je izgubila svoj servis za 2:2, a onda je vezala dva za izjednačenje u setovima, dok je Bondar u odlučujućem oduzela Srpkinji servis u petom gemu, Olga se vratila i izjednačila na 4:4, ali je onda opet pretrpela brejk za poraz.

Bondar će u finalu čelendžera u Hamburgu igrati protiv iskusne Holanđanke Aranče Rus.

BONUS VIDEO: Novakov muzej u Beogradu na vodi?







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare