Dobrodošli u još jedan lajv blog posvećen novom meču Novaka Đokovića na Australijan openu, ovde ste mogli da ispratite sve najzanimljivije detalje.

Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna.

Novak Đoković je slavio na jubilarnom 100. nastupu u Australiji i srušio je Tomasa Martina Ečeverija sa 6:3, 6:3, 7:6(2) za plasman u osminu finala Australijan opena.

Novak će u sledećem kolu igrati protiv boljeg iz duela Adrijena Manarina i Bena Šeltona koji su meč odveli u peti set.

Novak sada ima 92 pobede u Australiji i samo osam poraza, aktuelni je šampion i napada 11. titulu ove sezone.

Bilo je ovo najbolje i najmoćnije izdanje Đokovića u Melburnu ove godine. Prva dva seta je dobio rutinski i potpuno je kontrolisao sve što se dešavalo na terenu.

U trećem setu je Novak preko taj-brejka stigao do pobede, imao je čiste udarce, servirao odlično i stigao do ubedljivog trijumfa.

Po prvi put ove godine Đoković nije izgubio nijedan set i to je obrazac koji mu se često dešavao u Melburnu prethodnih godina.

Treći set u toku: Đoković - Ečeveri 6:3, 6:3, 6:6