Oglas

Novak Djokovic (SRB) during his semi final match at the 2026 Wimbledon Championships
Dubreuil Corinne/ABACA / Abaca Press / Profimedia

Evo gde je Đoković otišao posle Vimbldona, brzo će promeniti lokaciju

13. jul. 2026. 20:54

Novak Đoković, najbolji teniser svih vremena, zasluženo je otišao na odmor nakon poraza u polufinalu Vimbldona od Janika Sinera.

Oglas

Iako su za Novaka (39) i dalje cilj titule na grend slemovima, plasman u polufinale Vimbldona takođe možemo smatrati uspehom, ali i ovog puta je, baš kao i prošle godine, bolji bio Siner u tri seta.

Đoković je iz Londona otišao u Crnu Goru, konkretnije u Herceg Novi. Posetio je jednu stomatološku kliniku, koja se posebnim gostom pohvalila na društvenim mrežama.

"Velika nam je čast što nas je posetio najveći sportista svih vremena! Hvala na ukazanom poverenju. Želimo ti mnogo zdravlja, uspeha i novih pobeda. Živeo Nole", piše u objavi na Instagramu.

Ipak, Novak će brzo promeniti lokaciju, pošto će u utorak, 14. jula, biti na svečanom otvaranju Teniskog centra Dodig u Međugorju (Bosna i Hercegovina).

Tamo će u prisustvu Ivana Dodiga, Marina Čilića i Gorana Ivaniševića uveličati teniski događaj, koji se već dugo najavljuje.

Više o tome možete pročitati u posebnom tekstu na sajtu Nova.rs, kao i na objavi ispod.

Posle nastupa na pomenutom događaju, Novak će se verovatno vratiti u Crnu Goru, kako bi nastavio odmor i "napunio baterije" za nastavak sezone.

Sledeći veliki cilj je nastup na US Openu, gde će opet pojuriti 25. grend slem titulu.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare