Novak Đoković vodi veliki rat na terenu protiv Marina Čilića u drugom meču polufinala Dejvis kupa između Srbije i Hrvatske.

Nakon poraza Dušna Lajovića u prvom meču od Borne Goja, sve je sada na najboljem teniseru planete.

U devetom gemu prvog seta na gem loptu na servis Marina Čilića, Đoković je posle sjajnog riterna osvojio fantastičan poen za izjednačenje, a ispostaviće se kasnije i za brejk kojim je prelomljen prvi set koji je naš teniser dobio rezultatom 6:4.

Publika je skočila kao u transu, a oduška je sebi dao i selektor Vikotr Troicki koji je pustio veliki urlik.

Utakmicu možete pratiti na kanalu Sport Klub uz SBB ili ukoliko još uvek niste korisnik SBB usluga – putem EON aplikacije uz EON pakete van SBB mreže koji su dostupni preko bilo kog interneta u Srbiji. EON sport paket dostupan je za 799 dinara, bez ugovorne obaveze u narednih 30 dana.