Oglas

epa10076204 Aleksandra Krunic of Serbia plays against Bernarda Pera of the US in the final match of the Hungarian Ladies Open WTA tennis tournament in Budapest, Hungary, 17 July 2022.  EPA-EFE/Tamas Kovacs HUNGARY OUT
Foto: EPA-EFE/Tamas Kovacs
Foto: EPA-EFE/Tamas Kovacs

Krunić napravila najveću senzaciju, pa stala: Ipak ništa od same završnice

14. jun. 2024. 14:18

Srpska teniserka Aleksandra Krunić eliminisana je sa turnira u Hertogenbošu, pošto je u četvrtfinalu poražena od Mađarice Dalme Galfi rezultatom 0:2 (5:7, 3:6) za sat i 25 minuta.

Oglas

Duel je počeo odlično za srpsku teniserku, koja je napravila brejk već u prvom gemu i imala set loptu pri vođstvu 5:3, ali je Galfi uspela da preokrene rezultat, osvojivši četiri gema zaredom i završivši prvi set sa 7:5. Krunić je kod vođstva 5:4 propustila i jednu set loptu.

U drugom setu Galfi je napravila rano brejk i sačuvala ga do kraja i tako stigla do polufinala gde će igrati protiv pobednice duela između Naomi Osake i Bjanke Andresku.

Krunić je napravila čudo u prethodnom kolu savladavši Džesiku Pegulu, petu teniserku sveta, ali dalje od toga nije mogla.

Turnir u holandskom gradu Hertogenbošu igra se na travi, za nagradni fond od 232.244 evra.

BONUS VIDEO







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare