Bruka karijere Dušana Lajovića. Kako drugačije opisati izuzetno bolan poraz od Borne Goja u polufinalu Dejvis kupa sa 4:6, 6:3, 6:2.

Srpski teniser ne da nije ličio na sebe, već je dozvolio da se 279. igrač sveta pita za sve na terenu.

Hrvat koji se čak na sajtu ATP ne vodi kao profesionalac doneo je prvi poen Hrvatskoj protiv Srbije.

U sva tri seta je Gojo uspevao da napravi brejk i da stigne do prednosti. Lajović je samo u prvom setu uspeo da preokrene rezultat nakon serije od 13:0.

Od 4:1, 30:0 je Lajović okrenuo i stigao do 6:4. Ipak, od tog trenutka samo na momente smo ga videli u pravom izdanju.

U drugom setu je Gojo stigao do 3:0, zatim je Lajović uzvratio napravio brejk stigao do 3:2. Odmah je Gojo napravio novi brejk i onda mirno priveo set kraju.

U trećem setu je na terenu postojao samo jedan teniser, nažalost, bio je to Gojo koji je prelako stigao do 4:0. Uspeo je do kraja da osvoji Lajović dva gema, ali nedovoljno da bi došao do preokreta.

Meč Dejvis kupa između Srbije i Hrvatske možete pratiti na kanalu Sport Klub uz SBB ili ukoliko još uvek niste korisnik SBB usluga – putem EON aplikacije uz EON pakete van SBB mreže koji su dostupni preko bilo kog interneta u Srbiji. EON sport paket dostupan je za 799 dinara, bez ugovorne obaveze u narednih 30 dana.