Verovatno je svaki navijač hteo da uradi ovo.

Ekipa Kanzas siti Čifsa novi je šampion NFL-a nakon što je posle uzbudljivog meča i preokreta rezultatom 38:35 savladala Filadelfiju Iglse.

Ipak, nisu svi bili zadovoljni ovim rezultatom i jedan od navijača Filadelfije je polomio televizor u trenucima kada se čuo poslednji zvižduk.

Amerikanac je prišao televizoru i sa nekoliko snažnih udaraca, brzo ga je polomio.

Ovo nije prvi put da gledamo ovakvu situaciju, čak je sada postala i česta pojava.

Filadelfija je bolje počela utakmicu i na poluvremenu vodila sa 24:14. Nastavak je doneo preokret, pa su Čifsi sredinom poslednje četvrtine poveli sa 35:27.

Filadelfija je uzvratila i tačdaunom za šest poena i konverzijom za dva poena, stigla do izjednačenja 35:35.

Ipak, to nije bilo dovoljno i Kanzas je fild golom stigao to trofeja.