Vaterpolisti Novog Beograda zabeležili su još jednu ubedljivu pobedu u Superligi Srbije, pošto su u meču četvrtog kola A grupe savladali Vojvodinu sa 25:2.

Novobeograđani su još jednom demonstrirali snagu i ogroman kvalitet. Igrali su vrlo angažovano i sa maksimalnom koncetracijom pa je njihova prednost rasla iz minuta u minut.

Novosađani jednostavno nisu imali rešenja ni odbrani ni u napadu za raspoložene izabranike trenera Živka Gocića koji su na kraju slavili sa čak 23 gola razlike.

Sjajnu partiju u redovima domaćih pružio je Dimitrios Skumpakis koji je postigao čak sedam golova, a istakli su se Savo Ćetković i Miloš Ćuk sa po tri pogotka.

Novi Beograd je lider na tabeli A grupe Superlige Srbije sa maksimalnim učinkom, a u narednom kolu igra protiv ekipe Šapca.