Oglas

Ub, 11.11.2020. - Odbojkasice Uba i rumunske Stince Bakau u akciji tokom revans meca sesnaestine finala Kupa CEV 2021., veceras u sportskoj hali u Ubu.  (BETAPHOTO/ODBOJKASKI SAVEZ SRBIJE/MO)
Foto: BETAPHOTO/ODBOJKASKI SAVEZ SRBIJE/MO
Foto: BETAPHOTO/ODBOJKASKI SAVEZ SRBIJE/MO

Ništa od srpskog polufinala u Kupu CEV za odbojkašice

autor:
27. jan. 2021. 21:39

Odbojkašice Uba nisu uspele da se plasiraju u polufinale Kupa CEV, pošto su u Monci poražene od istoimene ekipe sa 3:1 (25:18, 19:25, 14:25, 18:25).

Oglas

Najbolja u srpkom timu bila je Jelena Vulin sa 18 poena, a pratile su je Sanja Trivunović sa 11 i Ljubica Kecman sa 10 poena.Moncu je predvodila Lize Van Heke sa 24 poena.Monca će u polufinalu igrati sa drugim srpskim predstavnikom, ekipom TENT-a iz Obrenovca.Mečevi polufinala će biti odigrani 23. februara i 2. marta. Prva utakmica će biti u Monci, a revanš u Obrenovcu.U drugom polufinalu se sastaju francuski Bezije i turski Galatasaraj.Pratite nas i na društvenim mrežama:FacebookTwitterInstagram

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare