Rukometaši Crvene zvezde napustili su teren u utakmici protiv Dubočice pri rezultatu 25:22, zbog koškanja koje se desilo na 17 minuta do kraja meča.

Vodila je Dubočica neposredno pre kraja i u tim momentima jedan od rukometaša Zvezde dobio je udarac u glavu.

Sudije su pokazale lekarima da uđu na teren, a to je tek bio početak haosa.

Prilikom odlaska na klupu došlo je do koškanja, te su iz Zvezde tražili kaznu za jednog rukometaša Dubočice.

Svađa sa sudijama je trajala nekoliko minuta, dok su kamere uhvatile i verbalni sukob između igrača Zvezde i publike.

Jedan od sudija je zatim pokazao da je neko u timu Zvezde isključen, da bi trener crveno-belih Ognjen Kajganić povukao ekipu sa terena.

Sve se dogodilo na 43:18 do kraja meča, a nakon što se rukometaši Zvezde nisu vratili, sudije su objavile da je meč završen.