Oglas

Foto: EPA/ZURAB KURTSIKIDZE
Foto: EPA/ZURAB KURTSIKIDZE
Foto: EPA/ZURAB KURTSIKIDZE

Arunović i Sebić osvojili dve medalje u Osijeku

autor:
01. maj. 2021. 14:59
>
01. maj. 2021. 15:00

Reprezentativci Srbije u streljaštvu Zorana Arunović i Milenko Sebić osvojili su dve srebrne medalje na turniru "Velika nagrada Osijeka".

Oglas

Arunović je medalju osvojila u disciplini malokalibarski sportski pištolj, dok je zlatnu medalju osvojila Letonka Agate Rasmane, a bronzana medalja pripala je Čehinji Ani Dedovoj, preneo je sajt Streljačkog saveza Srbije.Sebić je do srebrne medalje došao gađanjem iz malokalibarske puške u ležećem stavu, a zlatnu medalju u toj disciplini osvojio je Čeh Petr Nimburski, dok je bronzanu medalju osvojio Slovak Stefan Sulek.Srbija je na turniru u Osijeku, koji se završava u nedelju, osvojila 10 medalja. Osijek će od 20. maja do 1. juna biti domaćin Evropskog prvenstva vazdušnim oružjem.Pratite nas i na društvenim mrežama:FacebookTwitterInstagram

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare