Težak poraz.

Košarkaši Denvera su doživeli pravi debakl na svom terenu od ekipe Oklahoma siti Tandera rezultatom 119:93, samo 24 sata nakon što su na istom mestu održali čas Memfisu.

Jokić je i ovoga puta bio najbolji igrač ekipe i zamalo još jednom izveo savršeno šutersko veče, ali to ovoga puta nije bilo dovoljno. Jokić je imao 19 poena i samo jedan promašaj iz igre. Šutirao je 8/9 za dva, 1/1 za tri, a zanimljivo je da nije izveo nijedno slobodno bacanje. Imao je i 10 skokova i sedam asistencija. Treba reći i da je imao sedam izgubljenih lopti na ovom susretu.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Gildžus-Aleksander sa 40 poena, a pratio ga je Homgren sa 24 poena.

U ovom duelu nastupio je i srpski košarkaš Vasa Micić, a za nešto više od 13 minuta imao je 2 poena, 1 skok i 2 asistencije.

Posle nešto neizvesnijeg prvog poluvremena, kada je bilo 54:48 za goste, usledila je treća deonica koju su Tanderi dobili 34:20. Od tog momenta bilo je jasno da u ovom duelu Nagetsi više nemaju šta da traže.

Tako, u poslednju četvrtinu Denver je ušao sa zaostatkom od -20 68:88. Usledio je poslednji pokušaj da se uhvati kakav-takav rezultatski priključak, alije nalet domaćih „odbila“ Oklahoma i na krju upisala važan trijumf.