Košarkđai Golden Stejta savladali su Šarlot Hornetse rezultatom 97:94 uz dobru partiju Vasilija Micića.

Srpski plejmejker je utakmicu završio sa učinkom od 10 poena, tri asistencije i dva skoka za nešto više od 21 minut provedenih na terenu, mada nije briljirao u šutu.

On je iz igre imao 4/13 od čega 2/7 za tri poena, ali je ipak Golden Stejt bio prejak za ekipu Šarlota.

Ovo je bio i specijalan meč za porodicu Kari jer je Del Kari po prvi put radio kao komentator meča u kojem su jedan protiv drugog igrali njegovi sinovi Stef i Set. Del radi za televiziju Šarlot Hornetsa u koju je nakon trejda stigao i Set, pa smo tako dobili neobičnu situaciju.

Golden Stejt je većčna poluvremenu imao 14 opoena prednosti koja je do kraja treće deonice došla i do 21 poen viška pa nismo imali neizvestan duel.

Najefikasniji je bio Stef Kari sa 15 poena u pobedničkom timu, dok je Vigins ubacio 14, a Podzemski i Tompson po 13. U redovima ŠArlota je prednjačio Bridžis sa 19 poena i 11 skokova. a po 11 su ubacili Miler i Ričards.