Oglas

VIDEO Igrači Zvezde pokrivali glave, topovski udari im pucali pod nogama

01. jun. 2022. 20:40
>
01. jun. 2022. 21:15

Navijači Partizana priredili su veoma neprijateljski doček igračima i stručnom štabu Crvene zvezde u trećem meču ABA lige.

Oglas

Time su odgovorili na incidente iz finiša druge utakmice, kada je Zvezda pobedila 85:81, a navijači Zvezde su gađali igrače Partizana raznim predmetima.Između ostalog, na terenu su tada završili i stakleni čokanjčići i vinjak, a navijači Partizana su odlučili da se "revanširaju".Zato su igrače Zvezde pre početka meča dočekale uvrede na račun Vesne Čović i Nikole Kalinića.Na parketu su se našli mnogi predmeti poput upaljača, a u više navrata su padali i topovski udari, najpre kod okupljanja igrača Zvezde na centru po zagrevanju, a zatim i prilikom predstavljanja.

Partizan -  Crvena Zvezda ABA Liga Beograd, Srbija 1.6.2022.  photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Foto: Starsport | Foto: Starsport

Podsećamo, Partizan ima imperativ pobede u trećem meču ako želi da ostane u finalnoj seriji.Inače, navijači Partizana su pre utakmice ovacijama ispratili Duška Vujoševića, nekadašnjeg trenera crno-belih.

Partizan -  Crvena Zvezda ABA Liga Beograd, Srbija 1.6.2022.  photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Foto: Starsport | Foto: Starsport

BONUS VIDEO: Atmosfera pred početak 3. derbija finala ABA lige

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=atmosferapredpocetakderbijaaj-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="3608930"]Pratite nas i na društvenim mrežama:Facebook, Twitter, Instagram

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare