Oglas

Bruno Caboclo, #50 of Partizan Mozzart Bet Belgrade during the 2023/2024 Turkish Airlines EuroLeague match between Partizan Mozzart Bet Belgrade and Baskonia at Stark Arena on March 19, 2024 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)
Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs
Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs

Šokantan preokret: Kaboklo podneo zahtev za raskid ugovora sa Partizanom

25. jun. 2024. 10:40
>
25. jun. 2024. 10:50

Saga sa košarkašem Partizana Brunom Kaboklom dobila je novi preokret, a Brazilac je sada preduzeo nove korake.

Oglas

On je podneo zahtev za raskid ugovora kako je istakao njegov agent.

"Kasne dve plate. U ugovoru ima rok od 30 dana koliko klub može da kasni sa isplatama, ali i da mi moramo u roku od sedam dana (od prekoračenja kašnjenja) da pošaljemo mejl sa zahtevom da se plati. To smo i uradili. Ali niko nam nije odgovorio ni na mejl, niti je novac uplaćen. I – poslali smo zahtev za raskid ugovora", rekao je Kaboklov agent Denijel Hazan za "Meridiansport".

Kaboklo je ovim potezom jasno stavio do znanja da je završio sa Partizanom.

"Već smo doneli našu odluku. Bruno neće igrati u Partizanu", poručio je Hazan.

Inače, Kaboklo je šokirao domaću javnost jer je napustio Partizan usred plej-ofa domaćeg šampionata.

"Znate da je Bruno napustio Partizan da bi se priključio reprezentaciji Brazila. Morao je da obavi sve testove pre starta priprema, imali smo klauzulu u ugovoru prema kojoj je klub obavezan da mu to dozvoli", objasnio je američki agent.

Kaboklo je u Partizan stigao tokom prethodne sezone i prosečno beležio 9,4 poena uz 4 skokova po meču u Evroligi, te 9,6 poena uz 3,8 uhvaćenih lopti u ABA ligi.

BONUS VIDEO







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare