Loša nooć za srpskog reprezentativca.

Ekipa Atlante trijumfovala je na gostovanju protiv Los Anđeles Klipersa rezultatom 112:108 u veoma uzbudljivom okršaju.

Srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović odigrao je jako loš meč, pošto je iz igre šutirao 2/13 i promašio sedam trojki iz isto toliko pokušaja. Bogdan je utakmicu završio sa četiri poena, isto toliko skokova i pet asistencija.

U pobedničkom timu istakao se Trej Jang sa 30 poena i osam asistencija. Hoksi su u prvom poluvremenu imali 17 poena prednosti, nakon čega je usledio preokret pa je u poslednjoj četvrtini serijom od 17:4 zaostatak od 11 poena pretvorila u pobedu.

Nakon poena Janga za 110:108 na 33 sekunde pre kraja, Markus Moris promašio je trojku za vođstvo svoje ekipe. Posle toga, tačku na ovaj meč stavio je Trej pošto je ponovo zabeležio dva poena, ovaj put za linije za slobodna bacanja.

Najbolji u redovima Klipersa je bio Kavaj Lenard sa 29 poena, dok je odličan bio i Ivica Zubac sa 17 poena i 18 skokova.