Foto: Screenshot TikTok Josh Bett

Džejms Naneli, bivši košarkaš Partizana, otkrio je koliko dobro govori srpski. On je naveo mnoge reči iz košarkaške terminologije koje neretko koristi na terenu.

On je od 2022. do 2024. godine nastupao za Partizan, a i ranije je sarađivao sa Željkom Obradovićem u Fenerbahčeu, pa je nesumnjivo naučio dosta izraza.

PROČITAJTE JOŠ

Danas nastupa za Žeđang Lajonse iz Kine, ali nema nikakve dileme da je dobro naučio srpski.

To je i sam demonstrirao u razgovoru sa Džošom Betom, novinarom koji je u žižu srpske javnosti došao kada je vikao „The trojka“.

Odlučio je da testira Amerikanca, koji je bez greške naređao reči na srpskom: Lopta, skok, napad, ali i nešto složenije poput distanca, veština i polaganje.

Imao je i poruku za navijače u Srbiji.

„Idemo, grobari“, poručio je Naneli i podigao tri prsta.

BONUS VIDEO Mića Berić: Mirotić bi u Partizanu bio na četiri puta višem nivou, sad deluje kao prosečan igrač

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar