Navijači su samo želeli da vide kraj agonije.

Domaćima je trebalo šest i po minuta da postignu prve poene.

Košarkaši Cedevita Olimpije dočekuju Crvenu zvezdu u ponedeljak u zaostaloj utakmici trećeg kola ABA lige.

Slovenačka ekipa je odigrala očajnu prvu četvrtinu. Nisu postigli nijedan poen gotovo šest i po minuta od starta utakmice. U tom trenutku je Zvezda imala čak 17:0. Na tri minuta i 37 sekundi do kraja prvog dela, za dva poena pogodio je Amar Alibegović i to je bio prvi koš za domaće.

Iako je počelo katastrofalno iz ugla domaćina, košarkaši Cedevita Olimpije uspeli su da spuste razliku na 13 poena zaostatka do poluvremena, a u jednom trenutku su bili na minuta šest.

Ova utakmica nema rezultatski značaj jer obe ekipe  već znaju konačan plasman nakon regularnog dela sezone. Cedevita Olimpija je četvrta i u plej-ofu će igrati protiv FMP-a, dok će Zvezdin protivnik biti Zadar.

BONUS VIDEO Kad Jokić igra ovako, ne može mu niko ništa Denver ubedljiv i prejak za Vizardse