Oglas

Luca Vildoza (L) and Alen Omic during the 2022/2023 Aba League match between Crvena Zvezda mts Belgrade and Cedevita Olimpija at Aleksandar Nikolic Hall on January 23, 2023 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)
Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport
Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport

Bivši centar Zvezde po treći put u starom klubu: Alen Omić se vratio na mesto uspeha

autor:
08. feb. 2024. 15:21

Slovenački košarkaš Alen Omić potpisao je ugovor sa Cedevita Olimpijom do kraja sezone, saopštio je klub iz Ljubljane.

Oglas

Omić je prvi deo sezone proveo u Kini i Francuskoj. On se vratio u Cedevita Olimpiju, koju je napustio na kraju prošle sezone.

Omić je prvi put igrao za klub iz Ljubljane od 2012. do 2015. godine, a u Cedevita Olimpiju se vratio u novembru 2021.

"Imam utisak da nisam ni odlazio iz Cedevita Olimpije. Imam porodicu van terena i porodicu koju predstavlja Cedevita Olimpija. Jedva čekam da se priključim saigračima i verujem da ćemo dati sve od sebe da ostvarimo ciljeve", rekao je Omić.

On je tokom karijere, između ostalih, igrao i za Gran Kanariju, Efes, Unikahu, Hapoel Jerusalim, Crvenu zvezdu, Budućnost, Olimpiju iz Milana i Huventud.

BONUS VIDEO







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare