Oglas

emir besovic
Foto: Facebook KK Bosna
Foto: Facebook KK Bosna

Bešović podlegao koroni: Košarkaš umro 7 dana posle svog oca

13. mar. 2021. 18:52
>
13. mar. 2021. 19:17

KK Bosna objavio je u subotu da je Emir Bešović, nekadašnji košarkaš ovog kluba, preminuo od posledica borbe sa koronavirusom.

Oglas

Bešović je imao samo 31 godinu, a vest su preneli i mediji u Bosni i Hercegovini i svi su u neverici zbog onoga što se desilo.Tako je jedan Bešovićev prijatelj za Radio Sarajevo rekao da je Emir bio snažan i dobar dečko i zapitao se kako će izdržati oni koji nisu niti jednako jaki i zdravi kao sportista."Sa velikom tugom obaveštavamo javnost da se bivši junior KK Bosna Emir Bešović, preselio na bolji svet od posledica zaraze COVID-19", pišu iz KK Bosne.

Da tragedija bude još veća, pre samo sedam dana preminuo je i njegov otac Zuhdija.

Sa velikom tugom obavještavamo javnost da je bivši junior KK "Bosna" Emir Bešović, preselio na bolji svijet od posljedica zaraze Covid-19.

El- Fatiha

Posted by KK BOSNA on Субота, 13. март 2021.

Pratite nas i na društvenim mrežama:FacebookTwitterInstagram

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare