Vels želi da napravi novi podvig.

Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s.

Mim
.

Fudbaleri Velsa igraju protiv Irana i pobeda na tom susretu bi ih značajno približila plasmanu u nokaut fazu.

Nakon remija sa SAD (1:1) u prvom kolu Velšani su na ivici ispadanja jer posle dva kola imaju samo jedan bod.

Iran je uspeo da priredi pravu senzaciju i da savlada Velsa sa 2:0 golovima u nadoknadi vremena.

Ruzbeh Česmi je postigao pogodak u 99. minutu, u minutu koji je bio predviđen da bude poslednji u sudijskoj nadoknadi i doneo veliku radost Iranu.

U nastavku je Vels primio još jedan gol u 101. minutu kada je pogodio Ramin Razaein, samo je bocnuo loptu preko Varda, rezervnog golmana Velsa.

Iranci su demolirani od strane Engleske (6:2), pa sada žele da se iskupe navijačima.

Bila je ovo prva pobeda Irana nad jednom evropskom selekcijom u istoriji Mundijala.