Kapiten kapitenski.

Dušan Tadić je postigao fantastičan gol na utakmici svog Ajaksa protiv Vitesea u remiju rezultatom 2:2.

„Kopljanici“ su stigli do prednosti u 6. minutu, a Tadić je sjajan cenatršut Stivena Bergvijna akrobatski u skoku pretvorio u 1:0.

Ipak, Vitese je u nastavku meča uspeo da dođe do preokreta, te je poveo sa 2:1, pre nego što je Lorenco Luka u 79. minutu poravnao na 2:2.

Tim rezultatom meč je i završen, pa je Ajaks i definitivno prepustio prvo mesto PSV-u, koji ima 30 bodova, jedan više od „kopljanika“.

Tadić je podsetio na neka ranija izdanja, pa nema dileme da je u pravom trenutku digao formu, pošto je Svetsko prvenstvo u Kataru odmah iza ćoška.

Stojkovića takođe može da raduje i prelep pogodak Nemanje Radonjića protiv Sampdorije zbog kog navijači nisu krili nevericu, pa su pred Piksijem, čini se, slatke muke.