Oglas

odlazak fudbalske reprezentacije Srbije na FIFA World Cup 2022 Qatar at Sports center of Serbia Footbal Federation on November 15, 2022 in Stara Pazova, Serbia. (Photo by Narko Djokovic/Starsport.rs ©)
Foto: Starsport
Foto: Starsport

FOTO "Novak Đoković" odvezao srpske fubalere u Bahrein

15. nov. 2022. 14:39

Odleteli iz Beograda.

Oglas

Fudbaleri Srbije, stručni štab i ostali članovi delegacije u ranim jutarnjim satima su krenuli put Bahreina gde će odigrati prijateljsku utakmicu, a potom odatle otići u Katar.Reprezentativci su otišli čarter letom "Er Srbije", a zanimljivo je da avion kojim su krenuli na put nozi naziv "Novak Đoković". U pitanju je jedna od letelica koje nose ime nekih od poznatih ličnosti javnog života Srbije, a pošto je u pitanju najveći šampion i sportista kojeg smo ikada imali, možda je to dobar znak.Srbija će protiv Bahreina u generalnoj proveri igrati u petak od 16.30 časova, dva dana uoči starta Mundijala.Prvi meč će izabranici Dragana Stojkovića Piksija igrati u četvrtak 24. novembra protiv Brazila od 20 časova.Srpski fudbaleri su na put krenuli u vrl elegantnim kombinacijama, a dobra vest je da je Aleksandar Mitrović normalno hodao što je ohrabrilo sve da će biti spreman.Poznati su i brojevi koji će igrači nositi na svojim dresovima.BONUS VIDEO Šta očekujete od srpskih fudbalera na mundijalu?

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=taoekujeteodsrpskihfudbaleranamundijalu-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="4592762"]

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare