Nemile scene u Novom Pazaru na kraju utakmice sa Zvezdom.

Srpski šampion je uspeo da slavi na teškom gostovanju pobedom 2:1 i golovima Milana Rodića i Aleksandra Pešića u 34. i 88. minutu.

Jedini gol za domaćina na „Džaizkoin areni“ postigao je Stefan Lončar u petom minutu, a susret je obilovao jakim i čvrstim duelima, kraj su obeležile tenzije i umalo sukob Pešića i Lončara, a po završetku meča desio se incident.

Gužva se iz, za sada nepoznatih razloga, stvorila u tunelu stadiona u Novom Pazaru, pa su treneri i igrači stajali ispred dok je sve trajalo.

Na kraju se gužva, posle nekoliko minuta razišla, a igrači su tek onda mogli da uđu u svlačionice. Sa tribina je okupljena publika vikala: „Lopovi, lopovi“, u tim trenucima.

Zvezda je meč završila sa dva boda prednosti u odnosu na Novi Pazar, koji je do utakmice bio prvi na tabeli Superlige.

BONUS VIDEO: Top 5 golova petog kola Bundeslige