Čudna odluka obeležila je meč Crvene zvezde i Čukaričkog i ostavila prostora za spekulacije i kontroverze.

Teško da može da prođe ijedno kolo domaćeg prvenstva da neko od klubova ne dobije šansu da se požali na regularnost takmičenja.

Uglavnom se prepucavanja svode na Crvenu zvezdu i Partizan, zašta ovog puta crno-beli dobijaju „municiju“.

Zvezda i Čukarički su odigrali 1:0 na stadionu „Rajko Mitić“, a jedini pogodak postigao je El Fardu Ben u 40. minutu.

Crveno-beli su bili bolji tim, ali će Čukarički imati zbog čega da se žali, jer je uskraćen za bar nekoliko minuta efektivne igre.

Susret je obeležila i povreda Milana Borjana koji se tri puta samo tokom drugog poluvremena našao na zemlji.

Najpre se kapiten crveno-belih požalio na povredu posle nepunih sat vremena igre.

Kako je reč o čuvaru mreže, meč je prekinut dok se sve ne reši i taj prekid je potrajao između minut i dva.

Već u 66. minutu Borjan se sudario sa Strahinjom Erakovićem i opet je pao povređen.

Ovog puta je prekid potrajao znatno duže, do 74. minuta, pa je samo zbog saniranja povreda kapitena crveno-belih trebalo nadoknaditi desetak minuta.

Tokom meča je izvršeno i osam izmena, sve u drugom delu. Arbitar je procenio da će četiri minuta nadoknade biti dovoljna za sve što se dešavalo na terenu.

Usledila je reakcija mnogih koji su ispratili meč i svoje mišljenje iskazali na društvenim mrežama.

Zbog takve sudijske odluke će pored Čukaričkog pravo da se buni imati i Partizan koji se „juri“ sa Zvezdom u prvenstvu i ispred kog su crveno-beli trenutno za dva boda na prvom mestu tabele.

BONUS VIDEO: Mitrovićev 41. gol u sezoni, tresao mrežu i Bornmutu