Oni koji su uradili isto kao Zdravko, verovatno žale na sličan način i psuju sebe.

Nekadašnji srpski fudbaler Zdravko Kuzmanović našalio se na svoj račun jer je propustio završnicu meča Real Madrida i Mančester sitija.

Real se plasirao u finale Lige šampiona, posle novog neverovatnog preokreta i pobede 3:1 protiv Sitija na svom stadionu.

Siti je imao 4:3 iz prvog meča i vodio je 1:0 od 73. minuta revanša, golom Rijada Mareza. Rodrigo je u 90. i 91. minutu postigao pogotke za Realovih 2:1 i produžetke.

U prvom produžetku je Karim Benzema iznudio, a onda i realizovao penal u 95. minutu, Madriđani su se do kraja odbranili i sa 3:1 prošli u finale.

„Joj nerealno, gledam Real protiv Sitija, otišao kuče da prošetam u 90. minutu i šta vidim – 2:1. Koji sam ja debil, brate, da l’ je moguće“, požalio se Kuzmanović.

Podsećamo, Real će u finalu 28. maja na stadionu „Francuska“ u Parizu, igrati protiv Liverpula, u reprizi finala elitnog takmičenja iz 2018. godine kada je Real slavio sa 3:1.

BONUS VIDEO: Fulam – proslava titule i povratak u Premijer ligu