Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su u nedelju na gostovanju Sautempton sa 2:1, u 24. kolu engleske Premijer lige.

Poveo je Sautempton u 25. minutu golom Deni Ingsa, da bi Vulverhempton izjednačio golom Rubena Nevesa iz penala u 53. minutu.

Pobedu Vulvsima je doneo Pedro Neto golom u 66. minutu.

Vulverhempton je upisao osmu pobedu u šampionatu i sa 30 poena zauzima 12. poziciju, dok je Sautempton, koji sada ima šest vezanih poraza u prvenstvu, na 13. mestu sa bodom manje.

Bio je to 14. meč zaredom u Premijer ligi u kome Vulverhempton nije uspeo da prvi postigne gol. Gori niz imao je samo Mančester Siti u periodu od aprila do oktobra 1995. kad mu to nije uspelo na 16 uzastopnih utakmica.

U narednom kolu, Vulverhempton će dočekati Lids, dok će Sautempton ugostiti Čelsi.