Fudbaleri Radničkog sa Novog Beograda plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije, nakon što su savladali Voždovac rezultatom 2:1.

Tim sa krova tržnog centra Stadion poražen je najviše zahvaljujući katastrofalnom prvom poluvremenu, tokom kog su u ranoj fazi meča primili dva gola iz kontranapada. Uspeli su preko Miloša Pantovića da smanje na 19 minuta pre kraja meča, ali ne i da ugroze prolaz tima sa Novog Beograda u narednu rundu.

Strelac pobedonosnog gola za Loznicu bio je Nikola Milinković u 31. minutu.

U narednu rundu plasirala se i ekipa TSC-a koja je u gostima pobedila Zlatibor sa 4:0.

Strelci za TSC bili su Dejan Milićević u 22, Marko Petković u 23, Bertlan Bockaj u 61. i Dušan Stoiljković u 81. minutu.

U osminu finala se plasirao i Napredak pobedom u gostima nad Železničarom iz Pančeva od 1:0, dok je Novi Pazar bio bolji od Budućnosti iz Dobanovaca minimalnim rezultatom, i to pogotkom Stefana Dimića devet minuta pre kraja utakmice

Mečevi osmine finala Kupa Srbije na programu su 1. decembra.