Fudbaleri Voždovca pobedili su na svom terenu Vojvodinu rezultatom 3:1 u poslednjoj utakmici 19. kola Superlige Srbije.

Voždovac je tokom celog meča bio znatno bolji rival, te je od početka nametnuo svoj ritam.

Prva opasnost po Novosađane došla je u 19. minutu, kada je Stanisavljević zatresao mrežu, ali je gol nakon konsultacije sa VAR sobom poništen zbog ofsajda.

Ipak, „zmajevi“ nisu dugo čekali na vođstvo. Nagrada za konstantne napade stigla je u 22. minutu kada je Marko Ivezić postigao gol.

Vojvodina je izjednačila nepun minut kasnije, pošto je Stefan Hajdin postigao autogol.

U nastavku, prednost domaćinu doneo je rezervista Ivan Milosavljević, a konačan rezultat je postavio Miljan Vukadinović.

Voždovac je na ovaj način prekinuo seriju od tri utakmice bez pobede, te se popeo na sedmo mesto u ligi sa 25 bodova, dok je Vojvodina ostala na četvrtoj poziciji sa 29 poena.