Fudbaleri Partizana ubedljivo su savladali ekipu Voždovca u gostima rezultatom 4:0

Od samog starta su dominirali crno-beli i bilo je jasno da će domaćin imati problema da sačuva Rikarda.

Najbolji strelac Partizana je postigao prvi gol u 9. minutu, kada je odbranu rivala slomio Dijabate, nakon čega je Rikardo ramenom zatresao mrežu.

Natho je centrirao u 22. minutu, Rikardo je primirio loptu i veoma lepim udarcem je zatresao mrežu domaćeg sastava.

Nastavio je Izraelac da asistira i savršenim dodavanjem je pomogao Menigu da se upiše u listu strelaca u 28. minutu.

Holanđanin je do kraja poluvremena imao još jednu priliku, ali je njegov udarac uspešno izblokiran u poslednjem trenutku.

U drugom delu nismo videli mnogo toga. Prvo je Rikardo propustio šansu za treći gol, a u 60. minutu je trener Partizana Gordan Petrić izveo četiri startera i nakon toga je ritam utakmice znatno opao.

Konačan rezultat meča je postavio Nikola Terzić u 90. minutu, nakon sjajnog prodora po desnoj strani.

Partizan sada ima 27 bodova iz 12 mečeva i četvrti je na tabeli, dok je Voždovac šesti sa 23 boda iz svih 14 duela.