Fudbaleri Vojvodine su pobedili Partizan sa 3:2 u 33. kolu Superlige Srbije i to pogotkom u 94. minutu.

Dinamičan meč pun dobrih poteza i golova rešen je u poslednjim sekundama nadoknade šutem Njegoša Petrovića.

Nekadašnji vezista Crvene zvezde je prihvatio odbitak i sa preko dvadesetak metara ispalio loptu uz stativu gola Aleksandra Jovanovića za 3:2.

Vojvodina je tim udarcem pokazala da ne odustaje ni u meču u kom je Partizan poveo autogolom Đorđa Crnomarkovića u 18. minutu.

Voša je uzvratila golom Kejleba Zadi Serija u 38. minutu posle neshvatljive greške golmana Jovanovića, inače jednog od najpouzdanijih pojedinaca u timu Partizana.

Prednost Vojvodini doneo je Dejan Zukić, sjajnim udarcem u 44. minutu kojim je od stative smestio loptu iza leđa Jovanovića za 2:1.

Crno-beli su izjednačili u 57. minutu izvrsnim udarcem Aranđela Stojkovića, da bi Petrović prihvatio odbitak i u 94. minutu rešio sve.

Vojvodini su poništena još dva gola, Aleksa Vukanović je pogodio prečku, ali je i Partizan promašivao neke svoje šanse, pa je moglo da bude i više golova.

Ovaj rezultat svakako ne ide u prilog crno-belima koji su samo teorijski ostali u igri za titulu pod uslovom da Zvezda ne upiše bar bod protiv TSC-a.

BONUS VIDEO: Albert Nadj posle debija i Vojvodine