Sergej Milinković Savić i Aleksandar Mitrović Foto:Power Sport Images / Shutterstock Editorial / Profimedia/Power Sport Images / Shutterstock Editorial / Profimedia

Fudbaleri Al Hilala savladali su Al Nasr u finalu prijateljskog Rijad kupa rezultatom 2:0 (2:0).

Već u 17. minutu viđen je prvi gol, a on je bio delo Sergeja Milinković-Savića.

Reprezentativac Srbije je dobio loptu na 11 metara od gola velikog rivala, a sjajnim udarcem iz prve je matirao golmana protivničke ekipe za 1:0.

Nije prošlo mnogo vremena, a Hilal je stigao do dva gola viška, posle pogotka Al–Davsarija u 31. minutu meča.

Al Hilal je bio konkretniji rival celu utakmicu, Aleksandar Mitrović se nije upisao u strelce, dok je Kristijano Ronaldo bio jedan od najgorih pojedinaca na terenu za Al Nasr.

Inače, i Sergej i Aleksandar Mitrović na terenu su proveli svih 90 minuta, kao i Kristijano Ronaldo na drugoj strani.

Meč je imao vrlo neobičan uvod, pošto je pehar ovog takmičenja na stadion uneo „Undertaker“, čuveni takmičar u američkom rvanju (WWA).

„Undertaker“ je imao svoj performans, u kom je uživao i Kristijano Ronaldo, što se moglo videti po njegovoj reakciji.