Mirko Ivanić, FK Crvena zvezda
Mirko Ivanić, FK Crvena zvezda; Foto: Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine sastali su se u utorak 21. maja u finalu Kupa Srbije.

Crveno-beli iz Beograda su bili nešto bolji u prvom poluvremenu, pa su imali prednost od 1:0.

Strelac jedinog gola u prvih 45 minuta bio je Mirko Ivanić, koji je sjajno reagovao posle asistencije glavom Šerifa Endiajea.

Centaršut pre gola uputio je Marko Stamenić, Endiaje je spustio loptu glavom, a Ivanić je najpre prevario čuvara, brže reagovao i odmah „zavrnuo“ loptu u gol.

Moglo je na velikoj pauzi viti i 2:0, ali je drugi gol Zvezde poništen zbog ofsajda. Nakon sjajne akcije i dodavanja Rodića, mrežu Vojvodine zatresao je Endiaje, ali je Zvezdin napadač tom prilikom bio u malom ofsajdu, pa je reagovao VAR.