Fudbaleri Torina odigrali su na svom terenu u gradskom derbiju nerešno 0:0 protiv Juventusa, u utakmici 32. kola Serije A.

Juventus je deveti put u prvenstvu odigrao nerešeno i treći je na tabeli sa 63 boda, pet bodova manje i utakmicom više od drugoplasiranog Milana.

Torino je 12. put prvenstvenu utakmicu završio remijem i zauzima deveto mesto sa 45 bodova.

Meč su obeležili promašaji Dušana Vlahovića i sjajne odbrane Sergeja Milinkovića-Savića.

Već u sedmom minutu se tresla stativa, ali je morao da bude gol. Federiko Kijeza je sa desnog boka idealno uposlio Vlahovića koji je sa svega pet metara pogodio stativu, iako je u toj situaciji Vanja Milinković-Savić ostao ukopan na gol-linij. Nešto slično je uradio i Lokateli samo pet minuta kasnije, ali je promašio čitav gol.

Međutim, drugi zicer Vlahoviću je skinuo Vanja Milinković-Savić. Gati je sjajno prošao po desnom boku, usledio je centaršut na drugu stativu, ne baš tako sjajan prijem našeg napadača i udarac koji je golman Torina i Srbije lako odbranio.

Do kraja meča su se nizali udarci Vlahovića, Danila, Jildiza, na drugoj strani je Ščesni imao dve odlične odbrane, ali golova i pobednika nije bilo.