Nisu se momci baš nagledali onog čemu su se nadali.

Fudbaleri Barselone i Hetafea odigrali su nerešeno u nedelju 0:0 u meču 29. kola Primere.

Većina navijača koji su se našli nadomak terena, platila je uredno kartu za utakmicu, osim grupe mladića koja je rešila da se snađe na drugačiji način.

Nekoliko njih se popelo na drvo uz stadion i odatle je gledalo utakmicu u kojoj na kraju nije bilo golova.

Ako smo svi zajedno mislili da pentranja po plotovima i drveću ili ogradama ima samo u seoskim ligama u Srbiji, prevarili smo se.

Barsa je meč na gostujućem terenu odigrala slabo ali je i dalje zadržala veliku prednost na tabeli u odnosu na Real Madrid.

Štaviše, tim Hetafea je prvi imao šansu da povede pošto je Borha Majoral u petom minutu centrirao idealno za Munira El Hadadija, a Munir je glavom gađao pored gola.

Svojih šansi je imao i Robert Levandovski, ali i Rafinja i Balde, koji su promašili stopostotne šanse u prvom poluvremenu.

BONUS VIDEO: Ronaldo iznerviran, Stojković bacao opremu u publiku