Fudbaleri Fulama pobedili su Sautempton sa 2:1 u meču 18. kola Premijer lige na Krejven kotidžu.

Tim Aleksandra Mitrovića je u ovom meču slavio uprkos tome što je Mitar propustio da postigne pogodak.

Do sada je to redovno radio, pa je negde moralo da „omane“. To se srpskom špicu desilo u nadoknadi vremena pošto je Mitrović tada promašio penal.

Fulam je poveo autogolom Džejmsa Vord-Prausa u 32. minutu, a isti igrač je u 56. vratio rezultat u ravnotežu, pogotkom za 1:1.

Keni Tete je u 88. minutu uposlio Žoaa Palinju, ovaj je bio precizan za 2:1, a onda je Fulam dobio šansu da odahne.

Lijanko Vojnović, fudbaler koji delom ima i srpske korene napravio je faul, skrivio penal i u 96. minutu se Mitrović namestio da ga izvede.

Pucao je u desnu stranu, pročitao ga je golman Gavin Bazunu i Mitrović je ostao bez svog novog pogotka, ali Fulam nije ostao bez tri boda.

„Kotidžersi“ sada imaju 25 bodova na sedmom mestu tabele Premijer lige, dok je Sautempton zakucan za dno, na 20. mestu sa 12 bodova.