Srpski reprezentativac je ponovo bio strelac.

Fudbaleri Fjorentine pobedili su Sampdoriju u meč 13. kola italijanske Serije A sa 2:0.

„Viola“ je povela već u 4. minutu golom Bonaventure, a tako je ostalo i do kraja prvog poluvremena.

Sampdorija koju sa klupe predvodi srpski trener Dejan Stanković pokušala je da dođe do izjednačenja, ali bezuspešno.

Stigla je kazna i srpski reprezentativac Nikola Milenković je postavio konačan rezultata nakon gola posle kornera u 58. minutu.

Milenković je bio strelac i u prošlom kolu protiv Specije u pobedi Fjorentine 2:1.

Za goste je utakmicu počeo i Luka Jović, dok se Aleksa Terzić našao na klupi, a u redovima Sampdorije od početka je igrao i Filip Đuričić.

Fiorentina sada zauzima 11. poziciju na tabeli, dok Sampdorija ostaje u crvenoj zoni kao 19.

Salernitana – Kremoneze 2:2 (2:1)

(Pjontek 3, Kulibali 38 – Okereke 12, Kastanjeti 89)

Atalanta – Napoli 1:2 (1:2)

(Lukman 19p – Osimen 23, Elmas 35)

Milan – Specija 2:1 (1:0)

(Ernandez 21, Žiru 89 – Maldini 59)

Udineze – Leče 1:1 (0:1)

(Beto 68 – Kolombo 33)

BONUS VIDEO Spektakularan gol Tadićevog saigrača, podsetio jedan na najlepših u istoriji fudbala