Bilo mu je potrebno samo 26 minuta.

Fudbaleri Verone savladali su Kremoneze u meču 17. kola Serije A sa 2:0, a heroj trijumfa bio je Darko Lazović, reprezentativac Srbije, koji je postigao oba gola za Veronu.

Kapiten Verone je sjajno primio loptu u devetom minutu nakon asistencije Jaje Kalona i zakucao loptu u mrežu. Napravio je roling i prevario golmana  Karnasekija za 1:0.

Sledeći gol stigao je nakon brze akcije kada mu je loptu dodao Džoš Doig, a Lazović je još jednom matirao rivala u 26. minutu.

#social-embed_1

Nakon toga je otrčao do kamere i poslao poljubac, a onda proslavio pogodak sa saigračima.

Koliko je bio opasan reprezentativac Srbije svedoči i što je u 41. minutu mogao već da postigne i treći pogodak, ali je tada kao pobednik izašao golman rivala.

Ovo je ujedno bio i konačan rezultat meča, pa je Lazović doneo veliku pobedu svom timu u borbi za opstanak u Seriji A.