Najgori mogući način da se završi meč

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su sa Makabijem iz Haife 2:2 na stadionu „Rajko Mitić“, čime su izgubili šansu da igraju u Ligi šampiona ove sezone.

Imala je Zvezda prednost od 2:0, ali je Makabi uspeo da izvuče remi i nakon pobede 3:2 u prvom meču može da slavi prolaz dalje.

Tragičar Zvezde bio je Milan Pavkov, koji je u 90. minutu postigao autogol nakon katastrofalne reakcije u svom kaznenom prostoru.

Mirko Ivanić je napravio faul, igrači Makabija su imali slobodan udarac sa leve strane terena. Upućen je centaršut pred gol Milana Borjana, niko od fudbalera Makabija nije bio blizu lopte, ali je Pavkov u nameri da je ispuca skrenuo u svoju mrežu.

Igrači izraelskog tima proslavili su pogodak sa svojim navijačima, dok su crveno-beli bili vidno utučeni.

Pokušala je Zvezda da pripreti u nadoknadi drugog poluvremena, ali nije uspela da stigne do gola i produžetka, te će morati da se zadovolji plasmanom u Ligu Evrope.

BONUS VIDEO Pas uleće na teren, a lopta u dnevnu sobu: Ovo nemaju ni Zvezda, ni Partizan