Polovičan učinak Srba u američkoj MLS ligi.

Dejan Joveljić prekinuo je sjajan golgeterski niz iz prethodnih nekoliko mečeva i propustio priliku da podeblja svoj skor.

On je promašio penal i njegov Los Anđeles je doživeo poraz na gostovanju Dalasu sa 1:0.

Dalas je još u 9. minutu postigao jedini gol na meču, dok je Joveljić u 66. minutu imao najbolju priliku da promeni rezultat. Faul nad penal napravljen je nad Ćićaritom, a Srbin nije uspeo da ga pretvor u gol.

Drugi Srbin u MLS ligi imao je sjajno veče.

Nekadašnji golman Čukaričkog Đorđe Petrović briljirao je na golu Nju Inglanda u remiju bez golova protiv Toronta.

On je imao tri briljantne odbrane, a najznačajnija je u 81. minutu kada je najskupljem igraču lige Lorencu Insinjeu odbranio jedanesterac i doveo ga do ludila.

Ovo je za Nju Ingland 27 poen i nalaze se na 9. mestu u istočnoj konferenciji, dok silno pojačani Toronto od pre mesec dana pokušava da izvuče loš start sezone i trenutno su predzadnji na istoku sa 23 osvojena boda.