Fudbaleri Partizana nisu igrali loše u prvih desetak minuta, koliko je udarac igrača danskog tima bio precizan.

Crno-beli gostuju Nordsjelandu u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu konferencija u četvrtak popodne od 18.30 i meč nije počeo idealno po klub iz Beograda.

Partizan će probati da nastavi naviku da igra evropska takmičenja što je nekoliko godina radio u kontinuitetu, ali dotle mora težim putem jer je danski vicešampion prvi poveo u 11. minutu.

Tada je lopta išla sa leve strane ka petercu srpskog kluba, koji u odbrani nije imao dovoljno smirenosti, pa je nastala panika.

Jedna slabija reakcija u odbrani crno-belih bila je dovoljna da se skupo plati i osveti, jer je Martin Frese prihvatio loptu posle intervencije Antića, povukao je nekoliko koraka, a onda snažno po njoj raspalio.

Poslao ju je precizno u sam ugao Partizanovog gola, pa tim iz Humske kao i u prošloj fazi kvalifikacija protiv Sabaha, mora da juri prednost rivala.

Partizan je protiv Sabaha uspeo da preokrene posle igranja na penale jer su oba meča završavana istim rezultatom samo sa različitim pobednicima – 2:0.

BONUS VIDEO: Leo Mesi – fudbaler koji svakim danom nastavlja da ispisuje istoriju fudbala