Mnogi će reći da je i ovo šala svojstvena deci, ali...

Dvojica francuskih igrača su se dobro zabavila posle utakmice u kojoj je Inter pobedio Udineze sa 4:0.

„Neroazuri“ su se tom pobedom popeli na čelo tabele u Seriji A, a Pavar je mogao da gleda samo sa strane jer se još uvek oporavlja od povrede.

Tiram je igrao i bio strelac jednog od golova, a posle meča je rešio da se našali sa saigračem tako što se sagnuo i telom sapleo Pavara dok se ovaj kretao unazad i nije gledao.

Pavara je to iznenadilo i počeo je da juri zemljaka po terenu, ali su se na kraju izgrlili i nasmejali one koji su gledali ovaj „incident“.

Tiram je inače dao gol za 3:0 u 44. minutu, a pre njega su se u strelce upisivali Hakan Čalhanoglu s penala u 37, Federiko Dimarko u 42. i na kraju Lautaro Martinez u 84. minutu.