Malo ko može ovo da uradi.

Fudbaleri Lensa savladali su Klermont u 27. kolu francuske Lige 1 rezultatom 4:0, a najbolji igrač na meču bio je Belgijanac Lois Openda.

Reprezentativac „crvenih đavola“ je uespeo da postigne het-trik za samo četiri minuta i 30 sekundi u prvom poluvremenu, u razdoblju od 31. do 35. minuta.

Prvo je u 31. minutu loptu majstorski „provukao“ kroz noge golmanu Moriju Dijou, te je u 34. i 35. minutu iskoristio greške odbrane Klermona i pokrenuo veliko slavlje gostiju.

On je tako postigao najbrži het-trik u poslednjih 50 sezona francuskog šampionata, pošto je oborio rekord Meta Musiloa, koji je to uradio za 4 minuta i 34 sekundi.

Poslednji gol je bio njegov 12. ove sezone u Ligi 1, dok je uz to zabeležio i dve asistencije.

BONUS VIDEO Ronaldu vikali „Mesi, Mesi“, on šutnuo flašu i umalo ponovo bacio traku