Neverovatne scene.

Argentinski fudbal čak i kada ne obiluje kvalitetom, ponekad je veoma zanimljiv za praćenje.

U nedelju, sudarila su se dva u ovom trenutku najbolja argentinska kluba, Boka Juniors i Rasing u okviru Superkupa.

#related-news_0

Utakmica je bila gotovo potpuno izjednačena, što govori rezultat. Posle 90 minuta, rezultat je bio 1:1. Pred istek regularnih 90 minuta, usledio je incident u kojem su Sebastian Vilja i Johan Karboreno ušli u sukob, i obojica su bili isključeni sa utakmice.

Nakon toga, ušlo se u produžetke u kojima je Rasing izašao kao pobednik golom Karlosa Alkaraza u 118. minutu. Strelac ispostavilo se pobedničkog gola, proslavio je ispred tribine sa Bokinim navijačima i tada je nastao sveopšti haos.

Bokini igrači su momentalno odreagovali, gađali su ga, tukli, pa čak i vukli za uvo. Sudija Fakundo Teljo podelio je u toj situaciji sedam crvenih kartona. Najpre je Alkaraz isključen, a potom i Galvan, Advincula, Zambrano, Fabra, Gonzales, i Benedeto. Bokin trener takođe je kažnjen.

Na kraju je utakmica morala da bude prekinuta pošto u domaćem taboru nisu imali dovoljno igrača, čak šestorica su završili utakmicu pre vremena, dok je Rasing završio utakmicu sa osam igrača.

BONUS VIDEO Bura u FSS – Zečević oštro napao Terzića: Nije izlazio iz Bjekine i moje kancelarije