Natho slavi gol protiv TSC-a, Foto: Starsport

Nathu u Partizanu definitivno nema zamene u veznom redu. Niko nije ta klasa.

Fudbaleri Partizana pobedili su TSC iz Bačke Topole u meču 33. kola Superlige Srbije sa 4:1.

Strelci su bili Bibars Natho u 41, Rikardo Gomeš u 42. minutu, Aleksandar Miljković je pogodio u 48, dok je Nemanja Jović bio siguran u 62. minutu postavio konačan rezultat.

Jedini pogodak za TSC je postigao Stefan Vukić u 31. minutu, tako da su crno-beli svoju poteru za Crvenom zvezdom nastavili preokretom u Humskoj.

TSC je poveo pogotkom posle greške Miloša Jojića. Vezista Partizana je promašio loptu i u nastavku akcije je ona stigla do Vukića koji je savladao golmana Aleksandra Popovića za 0:1.

Natho je poravnao rezultat deset minuta kasnije svojom majstorijom iz slobodnog udarca, dok je Gomeš iskoristio odbitak posle udarca Kvinsija Meniga i poslao loptu kroz noge golmana Nenada Filipovića za 2:1.

Miljković je iskoristio gužvu kod fantastičnog centaršuta Natha, dok je Jović na radost navijača Partizana „proradio“.

Ponovo je Natho bio jedan od aktera, pošto je poslao Lazaru Markoviću loptu u prostor, a ovaj je proigrao Jovića za uklizavanje i pogodak.

Partizan posle pobede ima bod više od Zvezde, bar dok ona ne završi svoj meč protiv Čukaričkog (sreda 18.30).

BONUS VIDEO: Žoržinjo umalo tragičar, Pulišić u 90. minutu spasao Čelsi