Fudbaleri Al Itihada pobedili su Navbahor Namangan iz Uzbekistana sa 2:1 u revanš meču osmine finala azijske Lige šampiona.

U prvom susretu bilo je 0:0, tako da je Al Itihad pobedom osigurao plasman u četvrtfinale i obezbedio dvomeč sa Al Hilalom, za koji nastupaju Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić.

Gosti su poveli autogolom Karima Benzeme, ali je u finišu poluvremena domaćin izjednačio. Benzema se asistencijom na neki način iskupio za autogol, dok je strelac za 1:1 bio Hamdala.

Tim iz Saudijske Arabije stigao je do pobede u 87. minutu i to nakon što je Benzemi poništen gol zbog ofsajda.

Nakon izvedenog kornera, gruzijski fudbaler Tabatadze uspeo je da zahvati loptu tako nespretno da je lobovao svog golmana i postao tragičar meča.

U dubokoj nadoknadi crvnei karton je dobio srpski fudbaler Jovan Dokić, koji nastupa u veznod redu Navbahora.