Fudbaleri Njukasla odigrali su nerešeno bez golova 0:0 sa ekipom Kristal Palasa u meču 21. kola Premijer lige.

Njukasl je propustio priliku da za dva boda preskoči Mančester junajted na tabeli i približi se Mančester sitiju na bod minusa.

Migel Almiron je u šestom minutu promašio jednu od prvih prilika u šestom minutu kada je gađao pored gola.

Den Burn je loptu u 15. minutu usmerio ka golu, ali je Visente Guaita bio siguran i zaustavio je njegov šut.

Kijeran Tripije je u 20. minutu poslao centaršut pred gol Kristal Palasa, Žoelinton je u karambolu pokupio loptu i šutirao, izblokirao ga je Tajrik Mičel, činilo se rukom, ali nije bilo ništa od penala.

Vilfrida Zahu je pred kaznenim prostorom nakon toga oborio Tripije, Kris Ričards je iz prekida i odlične situacije gađao glavom preko gola, a Nik Poup je fantastično zaustavio udarac Žan-Filipa Matete, pa je rezultat ostao nerešen.

Njukasl sada ima 39 bodova na trećem mestu Premijer lige, dok je Kristal Palas na 12. mestu sa 24 boda.

Premijer liga, 21. kolo:

Liverpul – Čelsi 0:0

Bornmut – Notingem Forest 1:1 (1:0)

(Entoni 29 – Saridž 84)

Lester – Brajton 2:2 (1:1)

(Olbrajton 38, Barns 63 – Mitoma 27, Ferguson 88)

21.00 Fulam – Totenhem

BONUS VIDEO VAR poništio remek-delo: Gol „rabonom“ kakav se viđa i potez za „Puškaša“