EPA-EFE/CIRO FUSCO

Zanimljivo veče u Seriji A

Fudbaleri Napolija i Monce odigrali su u Napulju nerešeno 0:0, u meču 18. kola italijanske Serije A.

Napoli je tek na sedmom mestu na tabeli sa 28 poena, a Monca je na 11. poziciji sa 22 boda.

U narednom kolu, Napoli će gostovati Torinu, dok će Monca u goste Frozinoneu.

U istoma terminu, Fjorentina je na svom terenu savladala Torino sa 1:0.

Strelac pobedonosnog gola bio je Luka Ranijeri u 83. minutu. Na golu Torina ceo meč bio je Vanja Milinković-Savić.

Fjorentina je zabeležila desetu pobedu u prvenstvu i sa 33 poena zauzima četvrto mesto na tabeli. Torino je na 10. poziciji sa 24 boda.

U sledećem kolu, Fjorentina će gostovati Sasuolou.

Fudbaleri Đenove i Intera odigrali su nerešeno 1:1.

Inter je u Đenovi bez povređenog kapitena i najboljeg strelca Lautara Martineza poveo golom Marka Arnautovića u 42. minutu, prvencem Austrijanca u sezoni u Seriji A, da bi u dubokoj nadoknadi prvog dela izjednačio Radu Dragušin.

Inter je ostao prvi sa 45 bodova, pet više od Juventusa koji u subotu uveče dočekuje Romu.

Lacio je preokretom savladao Frozinone kod kuće rezultatom 3:1 iako je gubio od 57. minuta.