Vladan Milojević doživeo je novi težak udarac u Saudijskoj Arabiji, njegov Al Ahli izgubio je sa 4:1 od Al Fateha.

Već u 36. minutu bilo je 2:0 za Al Fateh, a da sve gore bude po Milojevića, njegov tim je još dva gola primio sa igračem više!

U 58. minutu je domaći Al Fateh ostao bez Alfehaida zbog isključenja, u 71. minutu je Al Fateh došao do 4:0, utešni pogodak postigao je Alabsi.

Nema Milojević više strance na koje može da se osloni, Mitrita je bio starter, a nespremni Nijang, nekadašnji igrač Milana, nije bio od koristi u poslednjih 30 minuta kao rezerva.

Milojevićev tim je vezao čak peti poraz, pao je na sedmo mesto, uz negativnu gol razliku od 36:41.

Ranije se spekulisalo o odlasku Milojevića, klub je i u finansijskim problemima, pa je moguć relativno brz rastanak.