Poraz naše reprezentacije.

Fudbalska reprezentacija Srbije za igrače do 19 godina izgubila je na svom terenu od Izraela rezultatom 3:1, u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Nikakvu šansu gosti nisu ostavili „orlićima“. Taj Abed je doneo Izraelu prednost u 24. minutu, da bi je potom duplirao u 33. sa bele tačke.

Između toga, tačnije u 31. minutu, golman Jovan Miladinović dobio je crveni karton. Izrael je postigao još jedan gol, što je bilo dovoljno za potvrdu pobede, pošto je Ahmad Ibrahim bio precizan u 69. minutu. Konačan rezultat postavio je Vukašin Đurđević i u 76. tek ublažio poraz.

Izrael je prvi na tabeli grupe šest sa četiri boda, prati ga naša reprezentacija sa tri, Poljska ima jedan, dok je Letonija bez bodova, a „orlići“ naredni meč igraju 28. marta sa Poljskom.

Prvoplasirani tim iz grupe izborće plasman na Evropsko prvenstvo u Severnoj Irskoj.

BONUS VIDEO Pavlović: Imali smo sitnih problema, nikome neće biti lako da dobije Litvance